WADEMEKKUM

Music Band

WademekkuM Wrota polesia 2016

WADEMEKKUM

Music Band

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Zespół WademekkuM

      Przygotowanie przyjęcia weselnego wymaga niejednokrotnie sporo wysiłku. Znalezienie odpowiedniej sali, oprawy muzycznej, czy zaplanowanie menu  i dekoracji to tylko niektóre z zadań czekających młodą parę. Jeśli chcecie mieć niezapomniane i udane wesele, musicie  koniecznie zwrócić uwagę na doświadczenie zespołu i na salę pod kątem „dobrego brzmienia”. Dlaczego „brzmienie w sali”  to takie ważne? Ponieważ zadowolenie z oprawy muzycznej gości i nowożeńców to nie tylko zasługa samych umiejętności muzyków z zespołu ale również kilku czynnik i zasad, na które większość par planujących przyjęcie nie zwraca uwagi.

    Jednym z takich czynników jest akustyka pomieszczenia czyli w skrócie, odbicia dźwięku  a mówiąc prościej tzw. „echo” .Im więcej tego zjawiska w sali tym gorzej, skutkuje to nieprzyjemnym brzmieniem  materiału muzycznego a po dłuższym czasie rozdrażnieniem i zmęczeniem gości,  tak zmęczeniem również ponieważ źle brzmiąca muzyka może wywołać takie uczucie.

     Kolejnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie odbiorców muzyki jest komfort odsłuchu czyli zakres słyszalnych częstotliwości, pokrycie dźwiękiem

i wreszcie głośność z jaką jest wykonywany materiał muzyczny. Ile to razy pytając znajomych którzy byli na weselach, nie obsługiwanych przez WademekkuM (zawsze pytam, zboczenie zawodowe) słyszałem opinie „fajnie grali ale za głośno” lub „nie można było zrozumieć słów piosenek i prowadzenia”.  Aby tak się nie stało trzeba zwrócić uwagę na te czynniki, o których wspomniałem. Jeśli jednak zdarzy się tak, że niestety sala, która Wam się podoba nie spełnia takich warunków możecie to szybko zmienić przynajmniej częściowo wieszając np. na suficie dekoracje najlepiej z tkanin, to samo dotyczy ścian i okien. Generalnie im więcej tym lepiej.   Oczywiście nie zapominajmy o umiejętnościach muzyków i sprzęcie, ponieważ dobry efekt może zapewnić tylko sprzęt wysokiej klasy i wprawne ucho akustyka czyli najczęściej jednego z członków zespołu.

   Wielokrotnie spotkaliśmy się z tym, że goście i młoda para prosili o przedłużenie zabawy weselnej, wszystko to za sprawą spełnienia wyżej wymienionych zasad.

   Jeśli macie Państwo jakieś pytania odnośnie organizacji przyjęcia weselnego, wyboru sali czy zespołu proszę zadzwonić lub napisać z przyjemnością doradzę  

i podpowiem.

                                                 Pozdrawiam serdecznie!